WhatsApp Hattımız 0551 018 08 57


Sistem Nasıl İşler

1 ) Müşterimiz bize instagram , twitter , google veya whatsapp üzerinden ulaşır , yapılacak olan iş görüşülür dinlenir ve çözüm üretilir . İşin zorluğuna bize kaybettireceği zamana dayalı olarak müşteriye fiyat çıkartılır .

2 ) Taraflar arasında anlaşma sağlandığı zaman yapılacak olan işin ödemesi alınır ve akabinde işe başlanır .

3 ) Görüşme aşamasında belirtilen  zaman içerisinde verilen iş teslim edilmez ise yahut bizim tarafımızdan bir gecikme yaşanırsa  alınan ödeme anında gönderen kişiye iade edilir özür mahiyetli  iş ücretsiz olarak teslim edilir . 

Ücreti Neden Peşin Ödüyorum

Tarafınızca bize verilen her iş , sizin işiniz için kiralanan tek kullanımlık web sunucularında yapılıyor , ayrıca istenilen işe göre değişen telefon takibi veya whatsapp takip panelleri bu sunucuya kuruluyor . Bu nedenle ödemelerin peşin alınması gerekmektedir .

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim

Ödeme yöntemi yelpazemiz oldukça geniştir , dilerseniz çalıştığınız bankanın internet şubesi üzerinden cebe havale olarak dilerseniz size vereceğimiz bir hesaba atm üzerinden ödeme yapabilirsiniz . 

Bazı şartlarda sizin istediğiniz bankaya ait hesap numaraları elimizde olmayabilir , bu durumda çalıştığımız aracı kurumlar mevcuttur . 
Aracı kurumlara hiç bir şekilde İnternet şubenizden havale eft yapamazsınız , sadece size vereceğimiz tc numarasını atm cihazına girerek hesaba yatırabilirsiniz . 

Ek olarak , BTC , PAPA veya Western Union gibi ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz .

Kredi kartı ile ödemek zorundaysanız konu ile ilgili müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz .